Strona główna > Aktualności > Podkoziołek 2018
Aktualności

Podkoziołek 2018

Podkoziołek 2018 już za nami!

Tegoroczne spotkanie odbyło się w wigilię święta zakochanych – karnawał pożegnaliśmy więc w gorącej, miłosnej atmosferze. W odpowiedni nastrój wprawiał nas DJ, który tego wieczoru grał tylko utwory o tematyce miłosnej, a na żywo wtórował mu znakomity saksofonista – Janek Adamczewski, dzięki czemu parkiet przez cały czas był pełen zakochanych par. Podczas krótkich przerw na złapanie oddechu, nie zabrakło konkursów dotyczących miłości wszelakiej, za które zwycięzca otrzymał voucher o wartości 1000 PLN od firmy Grecos Holiday.

Mimo wspaniałej zabawy, głównym celem spotkania było jak zawsze niesienie pomocy tym, którzy tej pomocy potrzebują. W przypadku LC Poznań Rotunda są to dzieci z zanikiem mięśni oraz dzieci uciekinierów z Syrii, stacjonujących w obozie dla uchodźców Arsal na terytorium Libanu. Punktem kulminacyjnym imprezy była licytacja fantów, wśród których znalazły się m.in. książki Michaliny Wisłockiej wraz z filmem “Sztuka Kochania” z autografami odtwórczyni głównej roli – Magdaleny Boczarskiej, a także książki z dedykacjami: Jacka Santorskiego “Miłość i Praca” oraz Lwa Starowicza “Sztuka Życia”. Następnie przeprowadzono burzliwą licytację fotografii artystycznych Szymona Brodziaka oraz Macieja Mańkowskiego. Na koniec licytowano strój i rakietę należące do czołowej tenisistki świata, tryumfatorki kilku wielkoszlemowych turniejów – Angeliki Kerber. Łączna kwota, którą udało się osiągnąć podczas licytacji, przekroczyła 31.000 zł.

Mimo że spotkanie dobiegło już końca, nie rezygnujmy z motywu przewodniego, który przyświecał nam tego wieczoru i „kochajmy się” nadal!

Poniżej krótka relacja zdjęciowa: